biuro@el-haft.pl 513 326 618

Naszywki wojskowe

Wysokojakościowe, w pełni wytrzymałe, idealne nawet w przypadku wzmożonej eksploatacji – oto naszywki zadedykowane szeroko pojętym grupom militarnym.

Naszywki militarne to produkty dedykowane:

  • dla wojska,
  • dla grup survivalowym,
  • dla grup rekonstruktorskich,
  • dla grup ASG,
  • dla grup paintballowych,

Emblematy wojskowe

W naszej ofercie znajdziecie solidne, a zarazem odporne na niemal każde warunki haftowane naszywki na mundur. Połączenie zaawansowanej technologii, wielu lat doświadczenia, a także nieprzeciętnych tkanin i materiałów pozwala tworzyć nam produkty odporne na skrajne wahania temperatur, promieniowanie słoneczne, wodę czy też urazy mechaniczne.

Wśród licznych naszywek znajdziecie standardowe wzory, takie jak flaga oraz godło Polski, symbol Polski Walczącej, grupy krwi, flagi innych państw i wiele więcej.

Wszystkie zostały stworzone przy użyciu solidnych tkanin, mocnych nici, które cechują się nieocenioną wytrzymałością, zwłaszcza w terenie. Oczywiście istnieje możliwość wykonania własnego projektu. Szczególnym rodzajem naszywek są naszywki militarne.

Naszywki militarne stanowią nie tylko ozdobę munduru, ale przede wszystkim pozwalają podkreślić przynależność do określonej grupy. W przypadku formacji militarnych naszywki przede wszystkim pozwalają na zaprezentowanie posiadanego stopnia w hierarchii wojskowej.

Różny format naszywek, kształt oraz barwa kolorystyczna pozwolą wykonać idealną naszywkę militarną, która spełni wymagania i sprosta oczekiwaniom każdego.

W przypadku naszych naszywek nie ma powodu do obaw o mundur, te małe aplikacje będą się pięknie prezentować nie tylko na mundurze. Naszywki militarne będą dobrze wyglądać także na czapce czy na odzieży już używanej. Dzięki temu odzież może w świetny sposób zyskać nowy wygląd, bez konieczności zakupu nowej.

Przykładowe realizacje

Zaufali nam

Potrzebujesz wyceny? Zadzwoń!

Każde zamówienie wyceniamy indywidualnie, odpowiednio przygotowane zapytanie skraca czas oczekiwania na wycenę. Naszą ofertę cenową wysyłamy zazwyczaj w ciągu 48 godzin.

Kontakt

Masz pytania dotyczące haftu, naszywek, znakowania odzieży? Zapraszamy do kontaktu - zadzwoń!

Adres

62-081 Przeźmierowo, ul. Polna 1