biuro@el-haft.pl 513 326 618

Naszywki na ubrania Poznań El-haft

Wysokojakościowe, w pełni wytrzymałe, idealne nawet w przypadku wzmożonej eksploatacji.

Naszywki haftowane na ubrania (emblematy haftowane) wykonujemy na:

  • różnego rodzaju tkaninach (odzież robocza, tkaniny ze wzorem maskującym, cordura itp)
  • filcu hafciarskim
  • mogą być podszyte rzepem
  • podklejone termofolią (do wgrzania na odzież za pomocą np żelazka)


Naszywki na ubrania

Naszywki to tradycyjna forma ozdabiania ubrań, po którą sięgają marki na całym świecie. Mogą składać się z dowolnego nadrukowanego lub wyhaftowanego napisu, logo firmy, wzoru, obrazku, rysunku lub innego ozdobnego elementu.
Naszywki mogą być umieszczane za pomocą nowoczesnych metod na różnego rodzaju odzieży, tj. t-shirty, bluzki z długim rękawem, bluzy, spodnie, jeansy, szorty, czapki, a także na różnych akcesoriach tj. plecaki, torebki, torby itd.

Naszywki haftowane wykonywane mogą być na specjalne zamówienie klienta lub gotowe do wyboru.
Szukasz wysokiej jakości naszywek na odzież lub inne akcesoria? Jesteś w doskonałym miejscu! Jesteśmy firmą świadczącą usługi haftu komputerowego już od 1991 roku.
Zawsze stawiamy na wysoką jakość usług, a także stosujemy solidne materiały do produkcji. To wszystko sprawia, że nasze naszywki i inne produkty są wyjątkowo trwałe i wyróżniają się wysoką estetyką.
Oferujemy naszywki militarne oraz naszywki na ubrania. Pierwsze z nich stanowią niezbędny element umundurowania każdego żołnierza. Wszystkie nasze naszywki wykonywane są techniką haftu komputerowego, co gwarantuje najwyższą jakość, trwałość i estetykę.

Ten rodzaj naszywek może być podszywany rzepem, dzięki czemu będzie można łatwo je przymocować do munduru. Ten rodzaj naszywek wykorzystywany jest bardzo często przez pasjonatów ASG.
Naszywki na ubrania zaś stanowią produkt, który może uświetnić każdy element odzieży i nadać mu indywidualnego charakteru, oryginalności i stylu.

Haftowany emblemat dostarcza wiele różnych możliwości, np. dowolne kształtowanie wizerunku ubrań firmowych i osobistych. Logo firmowe w postaci naszywki gwarantuje całkowitą identyfikację pracowników Twojej firmy.

Zainteresowany? Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i do składania zamówień.

Przykładowe realizacje

Zaufali nam

Potrzebujesz wyceny? Zadzwoń!

Każde zamówienie wyceniamy indywidualnie, odpowiednio przygotowane zapytanie skraca czas oczekiwania na wycenę. Naszą ofertę cenową wysyłamy zazwyczaj w ciągu 48 godzin.

Kontakt

Masz pytania dotyczące haftu, naszywek, znakowania odzieży? Zapraszamy do kontaktu - zadzwoń!

Adres

62-081 Przeźmierowo, ul. Polna 1