biuro@el-haft.pl 513 326 618

Naszywki motocyklowe

Naszywki dedykowane wszystkim fanom jednośladów.
Wysokojakościowe naszywki to produkty dedykowane: 

  • Kluby motocyklowe
  • Fani jedośladów
  • Kolekcjonerzy naszywek itd.

 Oto produkt dedykowany wszystkim fanom ostrrrrej jazdy jednośladem – wysokojakościowe naszywki. 
Naszywki dla motocyklistów sprawdzą się nie tylko w przypadku klubów motocyklowych, ale również pojedynczych jednostek. Niezależnie od tego, jaką jazdę preferujemy – szosową, terenową, po torze, rekreacyjną bądź sportową, „ścigaczem” lub „klasykiem” – odpowiednie naszywki idealnie wkomponują się w całą garderobę, a co więcej nadadzą jej niepowtarzalnego charakteru.

Dbałość o każdy, nawet najmniejszy szczegół sprawia, że oferowane przez nas naszywki znacząco wyróżniają się na tle produktów firm konkurencyjnych. Połączenie wieloletniego doświadczenia, nowoczesnej technologii, a także wysokiej klasy materiałów sprawia, że nasze „perełki” bez większych trudności przetrwają nawet najbardziej spartańskie warunki – wiatr, deszcz, śnieg, grad, promienie UV, skrajne temperatury, wilgoć etc.

Naszywki motocyklowe wykonywane są zarówno na tradycyjnych tkaninach jak i zamszu bądź filcu. Zależnie od preferencji Klienta ich spód może być podszyty rzepem bądź podklejony folią do wgrzania na gorąco. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Przykładowe realizacje

Zaufali nam

Potrzebujesz wyceny? Zadzwoń!

Każde zamówienie wyceniamy indywidualnie, odpowiednio przygotowane zapytanie skraca czas oczekiwania na wycenę. Naszą ofertę cenową wysyłamy zazwyczaj w ciągu 48 godzin.

Kontakt

Masz pytania dotyczące haftu, naszywek, znakowania odzieży? Zapraszamy do kontaktu - zadzwoń!

Adres

62-081 Przeźmierowo, ul. Polna 1