biuro@el-haft.pl 513 326 618

Haft komputerowy Poznań

Jak zamówić haft i jaka jest jego cen

Każde zamówienie na naszywki wyceniamy indywidualnie, odpowiednio przygotowane zapytanie skraca czas oczekiwania na wycenę. Naszą ofertę cenową wysyłamy zazwyczaj w ciągu 48 godzin. Do wyceny haftu, naszywki na ubrania potrzebujemy kilku niezbędnych informacji:

 • plik graficzny w możliwie jak największej rozdzielczości(JPG, PDF, PNG, PSD, CDR, AI). Pliki w grafice wektorowej znacząco przyspieszą wycenę,
 • rozmiar naszywki, haftu jest jednym z głównych czynników wpływających na cenę, należy podać szerokość i wysokość naszywki,
 • ilość dla której zostanie wykonana wycena naszywek lub haftów,
 • kolory jeżeli są inne niż na obrazku,
 • informację czy naszywka ma być podszyta rzepem, lub podklejona klejem do wgrzania na gorąco,
 • jeśli haft ma być wykonany na odzieży gotowej, niezbędna jest informacja jakiego typu jest to odzież.

INFORMACJE NA TEMAT HAFTU

Jeden z najstarszych, a zarazem najbardziej szykownych sposobów zdobienia różnego rodzaju przedmiotów, wliczając w to ubrania. Odkąd świat wkroczył w XXI wiek, w erę informatyzacji i cyfryzacji, następca haftu ręcznego zdobywa wyjątkową popularność. Za sprawą maszyn hafciarskich, zaopatrzonych w jedną bądź więcej głowic, możemy tworzyć niezwykłe wzory wyszywane nićmi, począwszy od tych prostych, a skończywszy na bardzo skomplikowanych. Jako, że robi to za nas maszyna – nie ma rzeczy nie możliwych, ogranicza nas tylko nasza wyobraźnia. Haft służy zarówno do ozdabiania odzieży, jak i różnego rodzaju tkanin, niezależnie od ich grubości, wytrzymałości czy docelowego przeznaczenia. Szeroka gama kolorystyczna nici sprawia, że możemy tworzyć w pełni indywidualne projekty, wystarczy tylko grafika na kartce bądź w komputerze.

Haft komputerowy posiada niezliczoną ilość zalet:
 1. Najważniejszą z nich jest TRWAŁOŚĆ. Elementy haftowane są wyjątkowo odporne na wszelkiego rodzaju uszkodzenia mechaniczne. Trwałe oznakowanie nie przeszkadza w praniu czy też prasowaniu, a dzięki tej formie przyozdabiania tkanin możemy cieszyć się wyjątkowym designem, bez obaw o jego zniszczenie.
 2. Kolejną jakże ważną cechą, a jednocześnie jego zaletą jest DOKŁADNOŚĆ. Jako, że program hafciarski jest specjalnie zaprogramowany do danej czynności, igła w czasie procesu tworzenia haftu działa bardzo precyzyjnie. Dzięki prawie stuprocentowej dokładności, technikę haftu komputerowego charakteryzuje wysoka powtarzalność wzorów.
 3. Zarówno mężczyźni, kobiety jak i dzieci lubią wyróżniać się oryginalnością. Co nam jednak po wyjątkowej tkaninie jak nie jest ona ESTETYCZNA. W porównaniu do innych metod ozdabiania materiału, haft maszynowy jest niezwykle estetyczny. Wielobarwne, skomplikowane wzory wyróżniają się w tłumie, będąc jedną z bardziej ekskluzywnych metod znakowania odzieży niż np. sitodruk.
 4. Ci, którzy nad wygląd przekładają JAKOŚĆ, na pewno ucieszą się z faktu, że haftowane elementy wyróżniają się niemal doskonałością. Wszystko za sprawą odpowiednio dobranych nici, igieł, podkładu. Nici te są mocne, nie tracą koloru, są odporne na wodę oraz wysoką temperaturę.
 5. Do niewątpliwych plusów haftu komputerowego należy zaliczyć SZEROKIE ZASTOSOWANIE. Haft ten może ozdabiać wszelkiego rodzaju tkaniny, w tym odzież (koszule, spodenki, bluzy), koce oraz ręczniki, plecaki i torby, obrusy. A dzięki zastosowaniu naszywek haftowanych, możemy przyozdobić wiele, wiele innych rzeczy.
 6. To, co zawsze interesuje klienta to szybkość wykonania. Metoda ta, wykonywana maszynami wielogłowicowymi jest bardzo SZYBKA.
Sam proces haftowania, chociaż szybki, wymaga ogromnej precyzji, dlatego też odpowiednia maszyna to podstawa. Początkowo należy zaprojektować wzór hafciarski, obecnie robi się to komputerowo. Wzór ten wprowadzany jest do maszyny. Następnie należy wykonać, chociaż kilka prób, tak by końcowa jakość w pełni nas zadowalała. Ostatnim etapem produkcji haftu komputerowego jest wykonanie właściwe. Mimo, że czynności te wymagają sporej ilości czasu, nakładów nici oraz znacznej wiedzy dotyczącej technologii haftu, obsługi maszyn i projektowania wzorów, doświadczona firma wykona wszystkie te kroki na tyle szybko i sprawnie, że klienci nie będą mieli żadnych zastrzeżeń. Wieloletnie doświadczenie sprawia, że zarówno haft na odzieży jak i produkcja naszywek jest najwyższej jakości.

W naszej ofercie dostępne są między innymi:
 • hafty na wykrojach, w tym na kieszonkach, nogawkach, rękawach, wstawkach etc.;
 • hafty na wyrobach gotowych, w tym na spódnicach, szlafrokach, kurtkach, bluzach etc.;
 • naszywki, w tym dla wojska, grup zorganizowanych, specjalistyczne, firmowe, reklamowe.
 • Hafty komputerowe idealnie sprawdzą się również w trakcie akcji promocyjnych.

Przykładowe realizacje

Zaufali nam

Potrzebujesz wyceny? Zadzwoń!

Każde zamówienie wyceniamy indywidualnie, odpowiednio przygotowane zapytanie skraca czas oczekiwania na wycenę. Naszą ofertę cenową wysyłamy zazwyczaj w ciągu 48 godzin.

Kontakt

Masz pytania dotyczące haftu, naszywek, znakowania odzieży? Zapraszamy do kontaktu - zadzwoń!

Adres

62-081 Przeźmierowo, ul. Polna 1