biuro@el-haft.pl 513 326 618

Haft na polo Poznań

 

Haft na koszulce polo można wykonać na:

  • przodach
  • plecach
  • rękawkach
 

Haft na polo

Coraz popularniejszą metodą umieszczania grafiki reklamowej na ubraniach lub różnego rodzaju przedmiotach jest haft.
Obecnie wykorzystuje się do haftowania nowoczesne maszyny. W ten sposób można umieścić grafikę na powierzchni bluzy, koszulki poloi, torby lub też w innym miejscu. Wszystko zależy od kreatywności osoby zlecającej realizację takiej usługi.

Grafikę reklamową często można zobaczyć na polo. Jest to dobry sposób na reklamę firmy.
Polo mogą być rozdawane podczas imprez promocyjnych, a jeśli będą ozdobione profesjonalnie wykonaną grafiką, osoby nimi obdarowane zapewne chętnie będą je nosić.
Może być ona bonusowym dodatkiem do zawartości przesyłki wysyłanej do klienta sklepu, jeżeli zamówił on dużą ilość produktów lub kilka albo nawet jeden o wyjątkowo dużej wartości. Wtedy dodatkowy gadżet jest miłą formą podziękowania dla takiej osoby, że zdecydowała się na wydanie swoich pieniędzy właśnie w tym sklepie.

Polo z wyhaftowaną na nich grafiką mogą być też rozdawane na imprezach typu zlot fanów motoryzacji przez ich organizatorów. Taki gadżet sprzyja integracji zgromadzonych tam osób. Nosząc takie polo czują się wtedy częścią grupy.
Innym sposobem na praktyczne wykorzystanie koszulki polo z wyhaftowanym na niej motywem graficznym jest zaopatrzenie w nie dzieci w czasie przedszkolnej wycieczki. Jeżeli będzie się na nich znajdowało logo przedszkola, to w razie gdyby któryś z dzieciaków przypadkowo odłączył się od grupy, łatwiej będzie go odnaleźć.

Planujesz złożenie zamówienia na wykonanie haftu na polo? Mamy dla Ciebie ciekawą ofertę, nawet jeśli nie mieszkasz w Poznaniu i nie prowadzisz tutaj działalności biznesowej. Co prawda siedziba naszej firmy mieści się właśnie w tym mieście, jesteśmy jednak gotowi zrealizować zamówienie, które trafi do nas z innej części Polski. W naszej pracy wykorzystujemy nowoczesne maszyny. Współpracujemy również z grafikami, którzy pomagają w projektowaniu wizerunków graficznych dla naszych klientów.
Zadzwoń do nas, napisz. W ten sposób będziemy mogli poznać Twoje potrzeby i mając tą wiedzę zaproponujemy konkretną ofertę.
Przedstawimy również przewidywany czas oczekiwania na realizację zamówienia.

To, co zawsze interesuje klienta to szybkość i dokładność wykonania. Metoda ta, wykonywana maszynami wielogłowicowymi jest bardzo SZYBKA.

Sam proces haftowania, chociaż szybki, wymaga ogromnej precyzji, dlatego też odpowiednia maszyna to podstawa.
Początkowo należy zaprojektować wzór hafciarski, obecnie robi się to komputerowo. Wzór ten wprowadzany jest do maszyny.
Następnie należy wykonać, chociaż kilka prób, tak by końcowa jakość w pełni nas zadowalała.
Ostatnim etapem produkcji haftu komputerowego jest wykonanie właściwe. Mimo, że czynności te wymagają sporej ilości czasu, nakładów nici oraz znacznej wiedzy dotyczącej technologii haftu, obsługi maszyn i projektowania wzorów, doświadczona firma wykona wszystkie te kroki na tyle szybko i sprawnie, że klienci nie będą mieli żadnych zastrzeżeń. Wieloletnie doświadczenie sprawia, że zarówno haft na odzieży jak i produkcja naszywek jest najwyższej jakości.

Przykładowe realizacje

Zaufali nam

Potrzebujesz wyceny? Zadzwoń!

Każde zamówienie wyceniamy indywidualnie, odpowiednio przygotowane zapytanie skraca czas oczekiwania na wycenę. Naszą ofertę cenową wysyłamy zazwyczaj w ciągu 48 godzin.

Kontakt

Masz pytania dotyczące haftu, naszywek, znakowania odzieży? Zapraszamy do kontaktu - zadzwoń!

Adres

62-081 Przeźmierowo, ul. Polna 1