biuro@el-haft.pl 513 326 618

Haft na bluzach Poznań

 

Hafty na bluzach wykonujemy m.in. na:

  • przodach bluz
  • karczku
  • plecach itd.
  • gotowej odzieży
  • wykrojach
 

Haft na bluzach

Istnieją różne techniki umieszczania na powierzchni ubrań lub przedmiotów komunikatów reklamowych. Jednym z nich jest haft.
Dzięki niemu na ubraniach pracowników danej firmy może pojawić się jej logo. Jeżeli będzie to dobry projekt graficzny, stworzony przez profesjonalistów, grafika ta będzie łatwo zapadać w pamięć osobom mającym kontakt z pracownikami tej firmy.
Może to być ważny element budowy wizerunku przedsiębiorstwa.

Należy wyjaśnić, że w tym krótkim artykule opisany jest haft komputerowy, a nie ręczny, który większości osób kojarzy się z dawniejszymi czasami. Haft na ubrania nanosi się obecnie przy pomocy specjalistycznych urządzeń. Właśnie taki sprzęt posiada nasza firma.
Możemy umieścić przygotowany przez Ciebie wizerunek reklamowy na dowolnej części ubrania. Jeżeli nie posiadasz jeszcze gotowego projektu, możesz skorzystać z pomocy zespołu grafików, z którym współpracujemy. Zaprojektują oni logo lub jakąkolwiek inną grafikę specjalnie dla Ciebie. Mają doświadczenie w realizacji dużych projektów reklamowych, możesz więc liczyć na ich profesjonalizm.
Prowadzisz działalność biznesową w Poznaniu lub w najbliższych okolicach stolicy województwa i planujesz umieszczenie haftu na ubraniach swoich pracowników? Skontaktuj się z naszą firmą. Po tym, gdy zapoznamy się z Twoim pomysłem, będziemy mogli przedstawić naszą opinię o nim oraz określić przybliżony czas realizacji Twojego zamówienia.
Powierzając to zadanie firmie El-haft masz gwarancję tego, że zostanie ono wykonane fachowo, sprawnie i szybko.

To, co zawsze interesuje klienta to szybkość wykonania. Metoda ta, wykonywana maszynami wielogłowicowymi jest bardzo SZYBKA.

Sam proces haftowania, chociaż szybki, wymaga ogromnej precyzji, dlatego też odpowiednia maszyna to podstawa.
Początkowo należy zaprojektować wzór hafciarski, obecnie robi się to komputerowo. Wzór ten wprowadzany jest do maszyny.
Następnie należy wykonać, chociaż kilka prób, tak by końcowa jakość w pełni nas zadowalała.
Ostatnim etapem produkcji haftu komputerowego jest wykonanie właściwe.
Mimo, że czynności te wymagają sporej ilości czasu, nakładów nici oraz znacznej wiedzy dotyczącej technologii haftu, obsługi maszyn i projektowania wzorów, doświadczona firma wykona wszystkie te kroki na tyle szybko i sprawnie, że klienci nie będą mieli żadnych zastrzeżeń. Wieloletnie doświadczenie sprawia, że zarówno haft na odzieży jak i produkcja naszywek jest najwyższej jakości.

Przykładowe realizacje

Zaufali nam

Potrzebujesz wyceny? Zadzwoń!

Każde zamówienie wyceniamy indywidualnie, odpowiednio przygotowane zapytanie skraca czas oczekiwania na wycenę. Naszą ofertę cenową wysyłamy zazwyczaj w ciągu 48 godzin.

Kontakt

Masz pytania dotyczące haftu, naszywek, znakowania odzieży? Zapraszamy do kontaktu - zadzwoń!

Adres

62-081 Przeźmierowo, ul. Polna 1