JAKOŚĆ

Wysokiej klasy naszywki na ubrania i… nie tylko. Nasza firma od wielu lat zajmuje się produkcją szeroko pojętych naszywek, emblematów oraz haftów na odzieży. W naszej ofercie znajdziecie Państwo zarówno proste naszywki z logotypem jak i nieco bardziej skomplikowane wzory oraz motywy, naszywki z napisami, tzn. tarcze szkolne – naszywki, które idealnie sprawdzą się wszędzie tam, gdzie funkcjonują mundurki, naszywki klubowe oraz sportowe, naszywki militarne oraz dedykowane służbom mundurowym, naszywki motocyklowe, a także w pełni spersonalizowane naszywki, stworzone w oparciu o indywidualny projekt Klienta.

styl

Produkowane przez nas naszywki sprawdzą się w każdym miejscu. Zaawansowana technologicznie metoda produkcji oraz najwyższa jakość użytych materiałów sprawia, że nasze produkty wyglądają elegancko i stylowo, niezależnie od pogody, stopnia eksploatacji czy czasu noszenia. Naszywki wykonane są na tradycyjnych tkaninach, zamszu bądź filcu. Zależnie od preferencji Klienta mogą być one podszyte rzepem bądź podklejone specjalną folią do wgrzania na gorąco.

wybór

Wiele lat działalności na rynku sprawiło, że posiadamy bogatą ofertę wzorów i motywów. Nasi Klienci mogą wybrać wzór z galerii, wysłać nam własną propozycję bądź przesłać wytyczne oraz sugestie na podstawie których nasi specjaliści przygotują wstępny, indywidualny projekt.

 

Ubranie pozwala wyrazić swój styl i podkreślić indywidualny charakter. Ciekawym rozwiązaniem sprawiającym, że ubrania zyskują atrakcyjny wygląd, jest zastosowanie naszywek na ubrania. To rozwiązanie jest także dobrym pomysłem w przypadku, kiedy chcemy odnowić wygląd starej odzieży. Naszywka na spodniach, koszulce czy kurtce pozwoli cieszyć się odmienionym wyglądem i sprawi wrażenie nowo zakupionej odzieży. Naszywki na ubrania nadają się także do zastosowania na plecaki i torby. Dzięki temu można uzyskać modne i oryginalne akcesoria, których każdy nam będzie zazdrościć.

 

W sklepach można czasem spotkać odzież z naszywkami na ubraniu, jednak zakup samych naszywek na ubrania i zastosowanie ich na starych spodniach czy koszulce będzie świetnym doświadczeniem zapewniającym dużo satysfakcji. Ubranie z naszywką pasuje zarówno do luźnych stylizacji, ale także do bardziej eleganckich. Dzięki naszywkom można delikatnie przełamać formalny charakter odzieży. Co więcej, naszywki doskonale sprawdzą się na mundurkach szkolnych, w klubach piłkarskich, w przypadku mundurów policyjnych, wojskowych oraz odzieży motocyklowej.

 

Poszukując wysokiej jakości naszywek na ubrania, które będą służyć bardzo długi czas, warto poznać ofertę firmy El- Haft. Firma specjalizuje się w produkcji szerokiego wachlarzu naszywek na ubrania, haftów oraz emblematów. Każdy produkt wytworzony przez firmę El-Haft wykonany jest przy zastosowaniu nowoczesnej i zaawansowanej technologii. Wysoka jakość materiałów sprawia, że każda naszywka ma wygląd elegancki i niezwykle stylowy. Naszywki wykonywane są na filcu, tradycyjnych materiałach albo zamszu. Klienci mogą wybrać naszywki podszyte rzepem albo podklejone folią do wgrzania na forąco. Wieloletnie doświadczenie pozwala firmie El-Haft oferować klientom szeroki wachlarz motywów oraz wzorów naszywek na ubrania. Można nam zlecić również z powodzeniem wykonanie indywidulanego projektu według indywidualnych preferencji, oczekiwań i potrzeb.

 

SZYBKI KONTAKT:

telefon:

513 326 618
61 8 961 065

e-mail:

biuro@el-haft.pl

Adres:

ul. Polna 1,

62-081 Przeźmierowo

Naszywki na ubrania