JAKOŚĆ

Wysokiej klasy naszywki na ubrania i… nie tylko. Nasza firma od wielu lat zajmuje się produkcją szeroko pojętych naszywek, emblematów oraz haftów na odzieży. W naszej ofercie znajdziecie Państwo zarówno proste naszywki z logotypem jak i nieco bardziej skomplikowane wzory oraz motywy, naszywki z napisami, tzn. tarcze szkolne – naszywki, które idealnie sprawdzą się wszędzie tam, gdzie funkcjonują mundurki, naszywki klubowe oraz sportowe, naszywki militarne oraz dedykowane służbom mundurowym, naszywki motocyklowe, a także w pełni spersonalizowane naszywki, stworzone w oparciu o indywidualny projekt Klienta.

styl

Produkowane przez nas naszywki sprawdzą się w każdym miejscu. Zaawansowana technologicznie metoda produkcji oraz najwyższa jakość użytych materiałów sprawia, że nasze produkty wyglądają elegancko i stylowo, niezależnie od pogody, stopnia eksploatacji czy czasu noszenia. Naszywki wykonane są na tradycyjnych tkaninach, zamszu bądź filcu. Zależnie od preferencji Klienta mogą być one podszyte rzepem bądź podklejone specjalną folią do wgrzania na gorąco.

wybór

Wiele lat działalności na rynku sprawiło, że posiadamy bogatą ofertę wzorów i motywów. Nasi Klienci mogą wybrać wzór z galerii, wysłać nam własną propozycję bądź przesłać wytyczne oraz sugestie na podstawie których nasi specjaliści przygotują wstępny, indywidualny projekt.

 

SZYBKI KONTAKT:

telefon:

513 326 618
61 8 961 065

e-mail:

biuro@el-haft.pl

Adres:

ul. Polna 1,

62-081 Przeźmierowo

Naszywki na ubrania