JAKOŚĆ

Oto produkt dedykowany wszystkim fanom ostrrrrej jazdy jednośladem – wysokojakościowe naszywki. Naszywki dla motocyklistów sprawdzą się nie tylko w przypadku klubów motocyklowych, ale również pojedynczych jednostek. Niezależnie od tego, jaką jazdę preferujemy – szosową, terenową, po torze, rekreacyjną bądź sportową, „ścigaczem” lub „klasykiem” – odpowiednie naszywki idealnie wkomponują się w całą garderobę, a co więcej nadadzą jej niepowtarzalnego charakteru.

DETALE

Dbałość o każdy, nawet najmniejszy szczegół sprawia, że oferowane przez nas naszywki znacząco wyróżniają się na tle produktów firm konkurencyjnych. Połączenie wieloletniego doświadczenia, nowoczesnej technologii, a także wysokiej klasy materiałów sprawia, że nasze „perełki” bez większych trudności przetrwają nawet najbardziej spartańskie warunki – wiatr, deszcz, śnieg, grad, promienie UV, skrajne temperatury, wilgoć etc.

wybór

Naszywki motocyklowe wykonywane są zarówno na tradycyjnych tkaninach jak i zamszu bądź filcu. Zależnie od preferencji Klienta ich spód może być podszyty rzepem bądź podklejony folią do wgrzania na gorąco. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

 

SZYBKI KONTAKT:

telefon:

513 326 618
61 8 961 065

e-mail:

biuro@el-haft.pl

Adres:

ul. Polna 1,

62-081 Przeźmierowo

Naszywki na ubrania