Naszywka militarna wysokiej jakości

Wysokojakościowe, w pełni wytrzymałe, idealne nawet w przypadku wzmożonej eksploatacji – oto naszywki zadedykowane szeroko pojętym grupom militarnym. W naszej ofercie znajdziecie solidne, a zarazem odporne na niemal każde warunki haftowane naszywki na mundur. Połączenie zaawansowanej technologii, wielu lat doświadczenia, a także nieprzeciętnych tkanin i materiałów pozwala tworzyć nam produkty odporne na skrajne wahania temperatur, promieniowanie słoneczne, wodę czy też urazy mechaniczne.

Naszywki wojskowe, militarne to świetny styl

Naszywki militarne to produkty dedykowane nie tylko wojskowym, ale również surviwalowcom, rekonstruktorom, a także paintballowcom. Bez wątpienia jest to doskonała alternatywna dla oferty często drogich koszulek i bluz patriotycznych. Wśród licznych naszywek znajdziecie standardowe wzory, takie jak flaga oraz godło Polski, symbol Polski Walczącej, grupy krwi, flagi innych państw i wiele więcej.

Producent naszywek militarnych

Wszystkie zostały stworzone przy użyciu solidnych tkanin, mocnych nici, które cechują się nieocenioną wytrzymałością, zwłaszcza w terenie. Oczywiście istnieje możliwość wysłania własnego projektu.

Producent naszywek militarnych

Naszywki są małym dodatkiem, który można przyszyć albo przypiąć do odzieży, toreb, plecaków i innych elementów. Szerokie wachlarz możliwości wyboru wzorów pozwala zrealizować odpowiedni projekt. Dla członków klubów motocyklowych i indywidualnych ludzi lubiących jazdę motocyklem, idealnym dodatkiem będą oferowane przez nas naszywki motocyklowe. Emblematy, naszywki oraz hafty sprawdzą się także w wielu innych miejscach.

Producent naszywek militarnych

Szczególnym rodzajem naszywek są naszywki militarne. Naszywki militarne stanowią nie tylko ozdobę munduru, ale przede wszystkim pozwalają podkreślić przynależność do określonej grupy. W przypadku formacji militarnych naszywki przede wszystkim pozwalają na zaprezentowanie posiadanego stopnia w hierarchii wojskowej. Różny format naszywek, kształt oraz barwa kolorystyczna pozwolą wykonać idealną naszywkę militarną, która spełni wymagania i sprosta oczekiwaniom każdego.

Producent naszywek militarnych

W przypadku naszych naszywek nie ma powodu do obaw o mundur, te małe aplikacje będą się pięknie prezentować nie tylko na mundurze. Naszywki militarne będą dobrze wyglądać także na czapce czy na odzieży już używanej. Dzięki temu odzież może w świetny sposób zyskać nowy wygląd, bez konieczności zakupu nowej.

Producent naszywek militarnych

Naszywki militarne wykonywane przez naszą firmę El – haft odznaczają się wysoką trwałością oraz bardzo solidnym wykonaniem. Mogą zostać przymocowane dzięki rzepom albo mogą zostać wgrzane w materiał przy pomocy żelazka.

 

SZYBKI KONTAKT:

telefon:

513 326 618
61 8 961 065

e-mail:

biuro@el-haft.pl

Adres:

ul. Polna 1,

62-081 Przeźmierowo

Naszywki na ubrania