JAKOŚĆ

Haft reklamowy to propozycja zadedykowane dużym i małym firmom, korporacjom, klubom sportowym, organizacjom paramilitarnym, grupom wyznaniowym – wszystkim tym, którzy zrzeszają przynajmniej kilka osób. Prezentowana przez nas oferta doskonale sprawdzi się również w przypadku szeroko pojętego szkolnictwa.

styl

Nie ma lepszej reklamy, aniżeli praktyczny, a zarazem pomysłowy gadżet reklamowy – koszula z haftem, koszulka, polo, czy też bluza. Ta wyjątkowa forma znakowania sprawdzi się również w przypadku pracowników prowadzonego przez nas biznesu – odpowiednie stroje z dodatkiem w postaci haftu będą świetną wizytówką każdej firmy.

wybór

Hafty są nieocenione w przypadku różnego rodzaju grup i organizacji, w tym także w szkolnictwie. Odpowiednio dobrany emblemat bądź koszulka polo z haftem będą pozytywnie wyróżniać daną placówkę oświatową na tle wszystkich innych. Nasza firma specjalizuje się zarówno haftem na wykrojach jak i haftem na gotowej odzieży. Całość wykonana jest przy użyciu zaawansowanej technologii. Na szczególną uwagę zasługują wysokojakościowe, solidne i wytrzymałe nici, dzięki którym dany haft pozostaje nienaruszony, nawet w przypadku wzmożonej eksploatacji.

 

SZYBKI KONTAKT:

telefon:

513 326 618
61 8 961 065

e-mail:

biuro@el-haft.pl

Adres:

ul. Polna 1,

62-081 Przeźmierowo

Naszywki na ubrania